Czy warto płacić za krypto edukację?


Grupy sygnałowe. Naciąganie czy jednak warto z nich korzystać? Co to ma wspólnego z edukacją?

.

W świat kryptowalut wszedłem na tzw. bańce, pod koniec 2017 roku. Zaślepiony chęcią zysków, lamboriozą, cyfrowym złotem, zostałem (nie)szczęśliwym posiadaczem Bitcoina. 

Chłonąłem alty jak smok pożerający księżniczki. W dużym skrócie, mój portfel, na początku kolejnego roku wyniósł zaledwie 8% wartości startowej.

Jako, że nie należę do tych co się poddają, zrozumiałem, że czas na naukę. Nauka zaczyna się po stracie. To już wiemy i jestem pewien, że to wie także każdy z Was.

Jak na nowicjusza przystało, zacząłem korzystać z różnych, płatnych grup. Bo po co się przemęczać jeśli ktoś daje Ci gotowce? Początki były całkiem dobre. W dość krótkim czasie udało mi się powrócić z moim kapitałem do pozycji startowej. Uff... odrobiłem. Ale cóż z tego? Nie nauczyłem się kompletnie nic a na tym mi najbardziej zależało. W końcu chciałem się nauczyć zarabiać.

Brnąłem więc dalej w artykuły, filmy, książki. Jednak przenosząc moje nowo nabyte umiejętności na giełdę, nie dawały one rezultatów. Dlaczego wykres szedł zawsze w przeciwną stronę?

W pewnym momencie dotarło do mnie, że jednak nie nadaję się do "zabawy" rynkami finansowymi, zwłaszacza tymi dynamicznymi. Kolejny rok spędziłem na obserwacjach rynku, które również nie przyniosły oczekwianych rezultatów w walce na giełdach. Owszem szły malutkie zyski wraz ze wzrostem ceny BTC, ale to żadna sztuka. Chciałem więcej.

W związku z tym, że przy krypto pracuję na codzień i czerpię z tego również kontakty, poznałem Darka Rydwelskiego. (kilka słów o nim)

Przypadkowa rozmowa z Darkiem, przez messenger, uświadomiła mi, że ten człowiek wie bardzo dużo o rynkach finansowych. Do tego jest jedyn z niewielu a może i jedynym, kótry potrafi rozmawiać i tłumaczyć. 

Darek w ciągu jednej rozmowy odpowiedział mi na wiele pytań, rozwiał sporo moich wątpliwości i zaprosił mnie do swojej grupy tradingowej. Nie do końca byłem przekonany. Ale należę do tych, którzy pomimo dużego sceptycyzmu, podejmują ryzyko. 

To był bardzo dobry krok. Grupa Darka nie skupia się tylko na "dawaniu sygnałów" ale na kompletnej edukacji. Webinary, filmy, dyskusje są na poziomie zrozumiałym dla przeciętnego laika. Przyswajalność wiedzy jest na wysokim poziomie. Żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. 

Większość "sygnałów" z tej grupy to rzeczywiste zagrania Darka a nie tylko kup-target-stop loss.

Każda transakcja poparta jest dowodami oraz zrozumiałymi rysunkami na wykresach.

 

Dlatego, poprosiłem Darka o to, żeby został partnerem Blockspace!

Po pierwsze, kładę swoją głowę za tą grupę, po drugie dzięki temu będę mógł Wam przekazywać cenne informacje z giełdy oraz mnóstwo wiedzy.

Tak, ja też z niej  korzystam! I pomimo tego, że grupa jest płatna (niewiele) absolutnie nie żałuję. Pierwsza opłata za listopad, zwróciła mi się po 40 minutach foot-in-mouth

Zapraszam Was do tej grupy. Koszty pakietów kształtują się pomiędzy 50 a 200zł miesięcznie. Fakt zdobycia wiedzy od osoby z dziesięcioletnim doświadczeniem i "prowadzenie za rękę" jest wart wydanych pieniędzy. Wysokość zysków - bezcenna laughing

https://www.darekrydwelski.network/

Dzięki partnerstwu, dostaliśmy dla wszystkich użytkowników blockspace.pl, 7% zniżki na płatne pakiety.

https://www.darekrydwelski.network/grupa-szkoleniowa/np94r?coupon=ZNIZKA-PARTNERSKA-7

Jeśli macie jakieś pytania, chętnie na nie odpowiem.

Znajdziecie mnie oczywiście na blockspace.pl oraz na Twitter.

Pozdro!

Bartek Juraszek  

 

Comments