Awaria Coinbase.


Bitcoin spada do $8100, awaria giedły Coinbase.

.

Coinbase, jedna z największych i najpopularniejszych giełd kryptowalut na rynku, doświadczyła ogromnej awarii, która spowodowała, że ​​wielu użytkowników platformy nie miało możliwości handlu. Emisja miała miejsce w momencie, w którym Bitcoin (BTC) spdadał z 9600 do 8 100 USD. 

 

Baza danych dotknięta awarią podczas spadku Bitcoin

Bitcoin został dotknięty krachem cenowym podczas europejskiej nocy, w której cyfrowa waluta straciła ponad 15% swojej ceny w ciągu zaledwie kilku minut. Wpłynęło to na całą społeczność kryptograficzną, która chciała wziąć udział w bieżącej akcji rynkowej. 

Użytkownicy Coinbase nie byli w stanie wykonywać swoich regularnych działań handlowych, ponieważ na giełdzie wystąpiła awaria, która nie pozwalała użytkownikom na handel. Po raz drugi w ciągu 30 dni Coinbase doświadcza takich problemów. 

Entuzjaści kryptowaluty i użytkownicy zaczęli narzekać na tę sytuację, mówiąc, że najlepiej jest trzymać fundusze z dala od giełd i przechowywać je w portfelach nieprywatnych. Portfele nieprywatne pozwalają użytkownikom przechowywać środki i przechowywać także klucze prywatne. W ten sposób zawsze mieliby dostęp do swoich funduszy. 

Giełdy na rynku doświadczyły podobnych przestojów w przeszłości, szczególnie podczas hossy w 2017 roku. Ponadto w 2018 r. Platformy transakcyjne również nie były tak stabilne, jak w ubiegłym roku. Jednak te przerwy nadal występują i dotykają dużą liczbę użytkowników w przestrzeni. 

Warto wspomnieć, że raporty pokazują, że Coinbase również spadł w marcu i kwietniu tego roku. Dzieje się tak pomimo faktu, że wolumeny nie były bliskie szczytom. 

W tej chwili entuzjaści Bitcoinów czekają na zbliżający się halving, który odbędzie się już 12 maja. Cała społeczność przygotowuje się do zmniejszenia emisji nowego BTC, co z pewnością może być pozytywne dla Bitcoin i zasobów cyfrowych w przyszłości. 

Teraz cały rynek kryptowalut świeci na czerwono, a spadki o ponad 10% są w pierwszej dziesiątce. Rzeczywiście, Litecoin (LTC) był najbardziej dotkniętym aktywem cyfrowym w pierwszej dziesiątce, spadając o 11,53% w ciągu ostatnich 24 godzin. Następnie Bitcoin Cash (BCH), rejestrując spadek ceny o 11,49%. 

Teraz musimy poczekać, aby zobaczyć, jaki będzie średniookresowy efekt halvingu Bitcoinów na rynku i czy pomoże Bitcoinowi i kryptowalutom. 

Źródło: https://usethebitcoin.com/bitcoin-falls-to-8100-while-coinbase-experiences-massive-outage/

Szybki zakup bitcoina: https://blockspace.pl/site-pages/KANTOR

550 Wyświetlenia

Comments