Blockspace.pl - czym jest i jak działa


Opis funkcjonalności portalu Blockspace.pl wraz z infografiką

.

Czym jest Blockspace.pl i jaki ma związek z krypto?

 

Blockspace jest społecznościowym serwisem edukacyjnym, skierowanym do społeczności blockchain i entuzjastów kryptowalut.

Ideą serwisu jest łatwy dostęp do najnowszych informacji ze świata kryptowalut i technologii blockchain.

Podobieństwo do największego serwisu społecznościowego, nie jest przypadkowa. Uznaliśmy, że przyzwyczajenia, które mamy, świetnie sprawdzą się w poruszaniu po naszym portalu.

Łatwy dostęp oraz prostota przekazu to główny cel naszych działań.

Każdy użytkownik, może założyć własny profil, własną stronę, własną grupę a nawet forum.

Można, lecz nie ma wymogu, przejść proces weryfikacji i otrzymać status profilu zweryfikowanego, co daje większe możliwości i wzbudza zaufanie u innych użytkowników.

Posiadając profil w Blockspace, masz mnóstwo możliwości do publikacji treści. Od prostego wklejenia linków, poprzez pisanie postów, artykułów, wstawianie zdjęć, grafik, filmów a nawet plków muzycznych.

Swoje posty, możesz jednym kliknięciem udostępnić w innych serwisach, takich jak Facebook, Twitter, LinkedIn czy wysłać jako wiadomość do użytkowników Telegrama.

Profile firmowe otrzymały dostęp do działu "Oferty pracy", gdzie mogą umieszczać ogłoszenia na temat poszukiwanych pracowników.

Darmowy Market, daje możliwość wystawiania swoich artykułów lub usług, do sprzedaży.

Każdy użytkownik ma dostęp do Kalendarza Wydarzeń, gdzie również sam może umieszczać szczegółowe informacje o ciekawych eventach, związanych z branżą.

Drobne narzędzia, takie jak szybki kantor BTC (wspierany przez Bitcan.pl), aktualna cena BTC czy indykator strachu, mogą pomóc użytkownikom w podjęciu decyzji o zakupie czy też sprzedaży swoich aktywów.

Każda aktywność w serwisie, jest automatycznie nagradzana naszym tokenem BLOX. Jeszcze w tym roku opublikujemy szczegółowe informacje o tokenizacji. Póki co, token jest wyłącznie tokenem lojalnościowym.

Planujemy w tym roku, dołożyć kilka ciekawych narzędzi oraz rozwiązań, specjalnie dla społeczności kryptowalutowej.

Dane osobowe, które posiadamy w naszej bazie, służą tylko i wyłącznie do kontaktu z uzytkownikami i nie przewidujemy ich udostępniania stronom trzecim. 

W każdej chwili, można usunąć swoje konto. Dane osobowe, zostają usunięte automatycznie wraz z profilem użytkownika.

 

W związku z dużą ilością  komentarzy o konieczności rejestracji, dodaliśmy logowanie przy pomocy Facebook, Twitter oraz LinkedIn

Comments