Coinquista.com - Kim jesteśmy?


Coinquista jest rozwijana od 2017 roku – spółka dysponuje już wyróżniającym się produktem gotowym do sprawnego obsługiwania klientów. Giełda pozwoli na bezpieczny handel i przechowywanie kryptowalut.

.

Jak to się zaczęło?

Coinquista jest rozwijana od 2017 roku – spółka dysponuje już wyróżniającym się produktem gotowym do sprawnego obsługiwania klientów. Giełda pozwoli na bezpieczny handel i przechowywanie kryptowalut.
 
Dzięki opcji śledzenia najlepszych inwestorów i handlu pod opieką ekspertów, a także intuicyjnemu interfejsowi, Coinquista umożliwi bezproblemowe wejście w świat inwestycji. Dostęp do rozbudowanych statystyk i najpopularniejszych kryptowalut spełnią zaś oczekiwania wymagających i doświadczonych użytkowników.
 
Na naszej stronie można zapoznać się z wykorzystywanymi przez nas rozwiązaniami oraz oferowanymi funkcjami. Pełną zdolność operacyjną Coinquista osiągnie w Październiku bieżącego roku. Za development i design giełdy odpowiada 10Clouds – jedna z czołowych polskich firm tworzących oprogramowanie. Zespół 10Clouds zrealizował do tej pory ponad 20 projektów związanych z technologią Blockchain i ma na swoim koncie współpracę z takimi gigantami jak Baidu, Pinterest czy Asmodee. Zaangażowanie 10Clouds w projekt jest gwarancją wysokiego poziomu bezpieczeństwa i sprawnie działającej infrastruktury...

Wpis do małych instytucji płatniczych...

22 stycznia bieżącego roku Coinquista została wpisana do rejestru małych instytucji płatniczych. Wpis do rejestru oznacza, że Coinquista może legalnie świadczyć usługi płatnicze i potwierdza bezpieczeństwo użytkowników giełdy. Coinquista S.A jest jedną z pierwszych spółek umożliwiających handel kryptowalutami, które znalazły się w rejestrze. Spółka stara się o podobne uprawnienia również na innych rynkach, między innymi w Azji oraz Stanach Zjednoczonych.

Rynek kryptowalut

Obecna kapitalizacja rynku kryptowalut wynosi około 130 miliardów dolarów. Dzienne obroty na najpopularniejszych giełdach liczone są zaś w setkach milionów dolarów. Szacujemy, że dzienny obrót na poziomie 1 miliona dolarów pozwoli firmie uzyskać około 120 000 dolarów miesięcznego przychodu.
Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z emisją tokenów lub samym produktem, zespół giełdy chętnie udzieli dodatkowych informacji.

Zapraszamy do kontaktu
2400 Wyświetlenia

Comments