CryptoMedics – specjaliści od tradingu.

Grupa CryptoMedics.

Założona jako start-up w 2017 roku przed dwójkę entuzjastów kryptowalut, grupa CryptoMedics w przeciągu roku stała się wiodącą grupą w branży kryptowalut dla osób poszukujących inwestycji długoterminowych i day tradingu.

Jedno z ich największych osiągnieć było przewidzenie krachu na rynku kryptowalut w lutym 2018, kiedy to opublikowali szokującą prognozę o spadku Bitcoina do granic 2500-3300 USD. Nie przyniosło im to wtedy poklasku ale pozwoliło na pomnożenie swojego portfolio dzięki short tradingowi na giełdach typu Bitmex.

Grupa CryptoMedics szczególnie szczyci się swoją analizą fundamentalną, co przekłada na tzw. “gems” czyli projekty o potężnej stopie wzrostu w przeciągu paru lat. W 2017 roku jako jedni z pierwszych odkryli potencjał VeChain, ICX, czy też z bardziej znanych Stellar i Ripple. Jako pierwsi odkryli Holochain, czyli rewolucyjny blockchain eliminujący większość bolączek obecnych rozwiązań.

Zatrudniają doświadczony team day traderów, który pozwala im na osiąganie pokaźnych zysków każdego miesiąca. CryptoMedics zajmowali już kilkukrotnie pierwsze miejsca pod względem skuteczności tradingu (regularnie powyżej 80%, kilka miesięcy powyżej 90%) oraz zwrotu ROI (Return on Investment czyli potencjalne zyski inwestycyjne) rzędu kilkuset %.

Dla mniej doświadczonych traderów, CryptoMedics oferują boty autotradingowe. Obecnie dostępny jest bot dla giełdy Bitmex, w kolejce już czekają giełdy Kucoin i Binance, a wkrótce kolejne. Bot jest całkowicie automatyczny, sam aktualizuje stop-lossy, profity oraz punkty wejścia. Potrafi sam otwierać i zamykać pozycje i podąża tylko za sygnałami grupy CryptoMedics.

W planach CryptoMedics na 2019 rok znajduje się w pełni legalny, licencjonowany fundusz inwestycyjny dla inwestorów długoterminowych.

CryptoMedics
www.cryptomedics.io

Blockspace: https://blockspace.pl/members/cryptomedics/
Telegram: https://t.me/cryptomedics
Twitter: https://twitter.com/CryptoMedics
Instagram: https://www.instagram.com/cryptomedics/
Medium: https://medium.com/@cryptomedics

Kontakt Telegram: @cmpartyzant oraz @mcjonny

Ostrzeżenie o ryzyku: Inwestycje na rynku kryptowalut może być wysoce spekulacyjny i nieść ze sobą wysoki poziom ryzyka. Upewnij się, że rozumiesz ryzyko związane z obrotem kryptowalutami. Inwestuj tylko środki, na których utratę możesz sobie pozwolić. CryptoMedics jest grupą edukacyjną, a jej porady nie należy uznawać za porady inwestycyjne. Pamiętaj też, żę Return on Investmentoznacza tylko potencjalny zysk z inwestycji, a prawdziwe zyski na koncie mogą być o wiele niższe co związane jest z restrykcyjnym zarządzaniem ryzykiem (risk management).

Udostępnij ten wpis

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są zaznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>